Het Tamanu Beach Resort is perfect voor een cocktail bij zonsondergang. Het heeft een droomligging aan het strand. (ID: 1494)
Ligging
het resort ligt aan de westkant van de Aitutaki Atol, direct aan de beroemde turkooisblauwe lagune en op slechts 5 minuten van de luchthaven. Het gouden strand is ideaal om te zwemmen en te snorkelen.
Accommodatie
Het complex bestaat uit 2 zwembaden, waarvan 1 infinity pool, dat lijkt te versmelten met het turkooisblauwe water uit de lagune, 2 bars en 1 restaurant. Donderdag is ´Island Night´. Kajaks, fietsen en materiaal om te snorkelen zijn gratis. Wifi max. 1 GB. Er worden excursies georganiseerd.
Kamers
23 gerenoveerde bungalows hebben airco en een telefoon, kluisje, koffie-/theefaciliteiten, koelkast, magnetron, strijkijzer, haardroger, tv en ventilator. De inrichting is in Polynesische stijl. De 1 Bedroom Lagoon View Bungalows liggen nabij de receptie. De Lagoon View Bungalows onderscheiden zich van de Garden Bungalows door hun ligging, wat dichter bij zee. De Beach Bungalow ligt meer afgelegen, naast de infinity pool. De 1 Bedroom Beach Bungalows liggen licht verhoogd in de eerste rij aan het strand.


Geïnspireerd geraakt?
Krijgt u al zin om op reis te gaan? Onze reisadviseurs helpen u graag bij het samenstellen van deze rondreis.





